Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Informacje zapisane w ciasteczkach są wykorzystywane w celach statystycznych, analizy ruchu i zapisywania ustawień. Dalsze korzystanie z serwisu z włączonym zapisem cookies oznacza zgodę na ich używanie i zapisywanie ich w Twojej przeglądarce. W ustawieniach przeglądarki możesz także zmienić ustawienia dotyczące cookies.

Władze i pracownicy

Władze i pracownicy Oddziału Warszawskiego PTSR
 

Władzami Oddziału są:
– Walne Zebranie Oddziału, w którego skład wchodzą wybrani 3 grudnia 2016r. Delegaci Członków Oddziału,
– Rada Oddziału i Komisja Rewizyjna, wybrane dnia 5 grudnia 2015 roku

Kadencja wybranych władz trwa 4 lata.

Prowadzeniem bieżącej działalności organizacji zajmuje się jej biuro.

Rada Oddziału
Przewodnicząca
Małgorzata Czapska
Wiceprzewodnicząca Bożena Jelińska
Wiceprzewodnicząca Agnieszka Karaś
Skarbnik Joanna Okarma
Sekretarz
 dr Elżbieta Doraczyńska
Członek 
Aneta Mazurek
Członek Maria Majewska

Komisja Rewizyjna
Przewodniczący
Dariusz Usowicz
Wiceprzewodnicząca
Halina Patyla
Sekretarz
Barbara Więckowska

Pracownicy biura

Dyrektor Biura Marcin Skroczyński
Koordynator projektów Monika Staniec – urlop wychowawczy
Koordynator projektów Małgorzata Kitowska
Koordynator projektów Katarzyna Sadłowska
Koordynator ds. komunikacji Elżbieta Lasak
Koordynator projektów Hanna Kapuśniak
Główna Księgowa Jolanta Grażyna Chodakiewicz

Rehabilitanci
Maciej Błaszczyk – rehabilitacja domowa
Magdalena Błaszczyk – rehabilitacja domowa
Paulina Chrząszcz – rehabilitacja domowa
Adam Daraż – rehabilitacja domowa
Artur Drużbicki – rehabilitacja domowa
Artur Gałęski – rehabilitacja domowa
Tomasz Gładysz – rehabilitacja grupowa
Izabela Gumowska – rehabilitacja domowa
Paweł Horochowski – rehabilitacja domowa
Paweł Huber – rehabilitacja domowa
Emil Jakubik – rehabilitacja domowa
Dorota Kochanowska – rehabilitacja domowa
Piotr Kostrzębski – rehabilitacja domowa
Kamila Kowalczyk – rehabilitacja domowa
Marcin Kowalski – rehabilitacja domowa
Michał Kopytko – rehabilitacja domowa
Adrian Kozera – rehabilitacja domowa
Monika Klujewska – rehabilitacja grupowa
Anna Kryszczuk – rehabilitacja ruchowa
Cezary Łodkowski – rehabilitacja domowa
Paweł Maciejewski – rehabilitacja domowa
Katarzyna Pawłowska – rehabilitacja domowa
Monika Polak – rehabilitacja domowa
Marta Sierocka – rehabilitacja domowa
Małgorzata Tymińska – rehabilitacja domowa
Maciej Tymiński – rehabilitacja grupowa

Terapeuci/instruktorzy
Joanna Bierska – joga
Tomasz Gładysz – mechanoterapia
Arkadiusz Gołygowski – tai-chi, zajęcia taneczne
Emil Jakubik – masaż
Ewa Osóbka-Zielińska – zajęcia „Główka pracuje”
Marta Pindral – arteterapia
Monika Polak – masaż

Logopedzi
Marta Kamińska

Psycholodzy
Ewa Osóbka-Zielińska –  porady indywidualne, warsztaty
Marta Pindral – porady indywidualne, warsztaty
Marta Kamińska – porady indywidualne
Ada Synowska – porady indywidualne
Bożena Wujec-Ziółkowska – porady indywidualne, warsztaty
Anna Cieślikiewicz – porady indywidualne, warsztaty

Prawnicy
Agnieszka Olszewska
Angelika Pasek-Gilarska

Dietetyk
Ilona Cichecka

Doradca zawodowy
Iwona Cichowicz

Pracownik socjalny
Marcin Skroczyński

Asystenci osób chorych na SM
Aleksander Bystrzycki
Dominik Chrząszcz
Ewa Cichocka
Elżbieta Kasprzyk
Małgorzata Kitowska
Łukasz Kułak
Zofia Martyniak
Tomasz Mazurowski
Łukasz Miecznikowski
Łukasz Mistarz
Krzysztof Nyc
Maria Olbryś
Michał Otremba
Monika Polak
Dorota Płoszczyńska
Paulina Radzicka
Katarzyna Sadłowska
Jolanta Saternus
Anna Sitkowska
Elżbieta Śledzińska
Wojciech Wierszycki
Iwona Witkowska
Ryszard Wójcik

wróć