Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Informacje zapisane w ciasteczkach są wykorzystywane w celach statystycznych, analizy ruchu i zapisywania ustawień. Dalsze korzystanie z serwisu z włączonym zapisem cookies oznacza zgodę na ich używanie i zapisywanie ich w Twojej przeglądarce. W ustawieniach przeglądarki możesz także zmienić ustawienia dotyczące cookies.

Władze i pracownicy

Władze i pracownicy Oddziału Warszawskiego PTSR

Władzami Oddziału są:
– Walne Zebranie Oddziału, w którego skład wchodzą wybrani 14 grudnia 2019r.:
– Rada Oddziału i Komisja Rewizyjna, wybrane dnia 14 grudnia 2019 roku
– Delegaci Oddziału Warszawskiego na Walne Zgromadzenie PTSR

Kadencja wybranych władz trwa 4 lata.

Prowadzeniem bieżącej działalności organizacji zajmuje się jej biuro.

Rada Oddziału
Przewodnicząca
Małgorzata Czapska
Wiceprzewodniczący Dariusz Usowicz
Wiceprzewodniczący Eugeniusz Błachnio
Skarbnik Bożena Jelińska
Sekretarz
Aneta Mazurek
Członek 
Robert Wojewódzki
Członek Alina Machuderska

Komisja Rewizyjna
Przewodnicząca
Halina Patyla
Wiceprzewodnicząca
Urszula Kraszewska
Sekretarz Henryka Grzegorzewska
Członek Jan Wróbel

Pracownicy biura

Dyrektor Biura Marcin Skroczyński
Koordynator projektów Katarzyna Sadłowska
Koordynator projektów Sylwia Więsek-Smolińska
Koordynator projektów i ds. komunikacji Elżbieta Lasak
Koordynator projektów Hanna Kapuśniak
Główna Księgowa Katarzyna Zawada

Rehabilitanci
Justyna Bienias – rehabilitacja domowa
Maciej Błaszczyk – rehabilitacja domowa
Magdalena Błaszczyk – rehabilitacja domowa
Artur Drużbicki – rehabilitacja domowa
Ireneusz Dudkiewicz -rehabilitacja w domu
Barbara Gawlak-rehabilitacja w domu
Artur Gałęski – rehabilitacja domowa
Paweł Horochowski -rehabilitacja grupowa, rehabilitacja domowa,
Paweł Huber – rehabilitacja domowa
Emil Jakubiak – rehabilitacja domowa
Michał Janiszewski – rehabilitacja domowa
Katarzyna Jędrusiak – rehabilitacja domowa
Ewa Kawałkowska – rehabilitacja domowa
Piotr Kostrzębski – rehabilitacja domowa
Kamila Kania – rehabilitacja domowa
Marcin Kowalski – rehabilitacja domowa
Michał Kopytko – rehabilitacja domowa
Adrian Kozera – rehabilitacja domowa
Monika Klujewska – rehabilitacja grupowa
Anna Kryszczuk – rehabilitacja ruchowa
Sylwia Krześlak – rehabilitacja grupowa, rehabilitacja domowa
Paweł Maciejewski – rehabilitacja domowa
Kamil Milewski – rehabilitacja grupowa, rehabilitacja domowa
Katarzyna Pawłowska – rehabilitacja domowa
Monika Polak – rehabilitacja domowa
Marta Sierocka – rehabilitacja domowa
Małgorzata Tymińska – rehabilitacja domowa

Terapeuci/instruktorzy
Joanna Bierska – joga
Emil Jakubiak– masaż, mechanoterapia, elektroterapia, światłolecznictwo
Arkadiusz Gołygowski – tai-chi, choreoterapia
Ewa Osóbka-Zielińska – zajęcia „Główka pracuje”
Marta Pindral – arteterapia
Małgorzata Krystianik – arteterapia
Maciej Łukowski – zajęcia Feldenkraisa
Iwona Blomkowska – masażystka
Julian Mere – warsztaty teatralne
Emilia Romanik – warsztaty wokalne
Monika Rozmysłowicz – warsztaty z zakresu aktywizacji zawodowej, społecznej, zajęcia „Główka pracuje”

Logopedzi
Marta Kamianowska
Emilia Romanik

Psycholodzy
Ewa Osóbka-Zielińska –  porady indywidualne, warsztaty
Marta Pindral – porady indywidualne, warsztaty
Marta Kamianowska – porady indywidualne
Ada Synowska – porady indywidualne
Bożena Wujec-Ziółkowska – porady indywidualne, warsztaty
Anna Cieślikiewicz – porady indywidualne, warsztaty
Monika Rozmysłowicz – porady indywidualne
Renata Piskrzyńska – porady indywidualne
Barbara Życińska – porady indywidualne

Prawnicy
Maryla Mikołajewska

Dietetyk
Ilona Cichecka
Martyna Grzybek

Doradca zawodowy
Iwona Cichowicz
Renata Piskrzyńska
Michał Otremba
Monika Rozmysłowicz
Agata Tarnowska

Pracownik socjalny
Marcin Skroczyński

Asystenci osób chorych na SM
Aleksander Bystrzycki
Piotr Błaszczyk
Eugeniusz Błachnio
Lidia Borkowska
Dominik Chrząszcz
Ewa Cichocka
Michał Czajkowski
Wiesława Drabik
Joanna Dziankowska
Emilia Godlewska
Paweł Gudyka
Michał Jankowski
Marta Jarosińska
Katarzyna Jawornicka
Marek Jeliński
Elżbieta Kasprzyk
Ewa Kolatowicz
Grażyna Kozłowska
Łukasz Kułak
Klaudia Łaska
Krzysztof Nyc
Edyta Ochędowska
Michał Otremba
Michał Peszkin
Dorota Płoszczyńska
Beata Podgórska-Skrzyniarz
Marta Popiołek
Patrycja Porębska
Katarzyna Sadłowska
Anna Sitkowska
Ewa Siuchta
Justyna Solarz
Agnieszka Stawińska
Elżbieta Śledzińska
Filip Talarek
Weronika Wdowiak
Anna Wiąckiewicz
Wojciech Wierszycki
Ryszard Wójcik
Katarzyna Wrońska

wróć