OFERTA PRACY – FIRMA ORIGEN

Firma ORIGEN prowadzi rekrutację na stanowisko Analityka danych w dziale reklamacji i serwisu – praca zdalna.

Poszukiwane osoby, które są gotowe by podjąć zatrudnienie w pełnym wymiarze czasu pracy.

KLIKNIJ WIĘCEJ […]

Oto szczegóły oferty:

Zakres obowiązków:

  • sporządzanie nowych oraz cyklicznych raportów i analiz
  • prace analityczne – przygotowywanie narzędzi do ewidencji danych, obsługa baz danych
  • monitorowanie efektywności kluczowych procesów (monitorowanie i analiza KPI)
  • weryfikacja poprawności danych i ich analiza

Od Kandydata/ki oczekujemy:

  • umiejętności tworzenia statystyk i analiz
  • umiejętności tworzenia zapytań w języku SQL – warunek konieczny
  • bardzo dobrej znajomości MS Excel
  • znajomości zagadnień hurtowni danych, ETL
  • umiejętności analitycznego myślenia i samodzielnego rozwiązywania problemów
  • systematyczności i dokładności
  • orzeczenia o stopniu niepełnosprawności

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę: pełen etat od poniedziałku do piątku z zachowaniem wszystkich uprawnień pracowniczych dla osób niepełnosprawnych
  • pracę zdalną z własnego miejsca zamieszkania
  • sprzęt służbowy
  • wynagrodzenie miesięczne – 5 000 brutto

Bezpośredni link do formularza aplikacyjnego: https://aplikuj.hrlink.pl/aplikacja/Analityk-danych-w-dziale-reklamacji-i-serwisu-praca-zdalna/6838-26485-25-df7-2736.html

Osobom zainteresowanym ofertą pracy, proszę o przekazanie informacji, by aplikować na poszczególne stanowiska pracy, wysyłając aktualne CV wyłącznie przez podany formularz aplikacyjny.

Pozostałe nasze ogłoszenia o pracę, wraz ze szczegółami dotyczącymi ofert, są dostępne na naszej stronie internetowej:  https://origen.com.pl/ w zakładce „Oferty pracy”, a także na naszym funpage’u na Facebooku 😊

Zwracamy się z uprzejmą prośbą o przekazanie tych informacji osobom, z którymi pozostajecie we współpracy. Prosimy także, o informację, od osób aplikujących z Państwa strony, że otrzymali szczegóły o ofercie od Państwa. Weźmiemy to pod uwagę podczas wstępnych selekcji kandydatów i będziemy się starać kontaktować z osobami, z Państwa polecenia w pierwszej kolejności.

W razie dodatkowych pytań zachęcam do kontaktu pod numerem telefonu: 536 773 589 lub adresem e-mail: m.mojzysz@origen.com.pl.